9081 Győrújbarát, Széchenyi Krt. 39. Telefon: +36 96 543 025 E-mail: info@torokgep.hu | magyar / english
X

Állásajánlat

Raktáros

A Török Gépipari Kft. felületkezelő üzletága RAKTÁROS munkatársat keres győrújbaráti üzemébe.
Olyan munkatársra van szükségünk, aki otthonosan érzi magát kisvállalati környezetben, szereti a rugalmasságot és az önálló munkavégzést.

A munkatárs feladatai:

- Áruátvétel/árukiadás
- Raktár rendszerezése/rendben tartása
- Áruszállító járművek fel és lerakodása
- Áruk összekészítése csomagküldésre
- Szállítólevelek és kiadási bizonylatok pontos kezelése

Kompetenciák:

- Legalább 1 éves targonca vezetői tapasztalat
- Figyelem a részletekre
- Legalább középfokú végzettség
- Rendszerezési képességek
- B kategóriás jogosítvány
- Számítógépes ismeretek

Foglalkoztatás jellege:

- 8 órás bejelentett munkaviszony

Amit kínálunk:

- Stabil, hosszú távú munkahely,
- Európai színvonalú, igényes munkakörnyezet,
- Versenyképes bérezés
- Bejárási támogatás (teljes útiköltség),
- Munkatárs-ajánlási program.

Fényképes szakmai önéletrajzát a HR@torokgep.hu címünkre várjuk.