9081 Győrújbarát, Széchenyi Krt. 39. Telefon: +36 96 543 025 E-mail: info@torokgep.hu | hu / en / de
X

Állásajánlat

Irodai asszisztens

A Török Gépipari Kft. több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezik forgácsolt alkatrészek gyártása területén. Minőségközpontú szemlélettel, környezetirányítási rendszerrel, korszerű gépparkkal, valamint új technológiák alkalmazásával tevékenykedünk.
Alumínium felületkezelő üzemünkbe Irodai asszisztens munkatársat keresünk.

A munkatárs feladatai:
- Ajánlatok készítése, megrendelések visszaigazolása, szerződéskötés előkészítése,
- Megrendelések adminisztrációja - rendelés visszaigazolás, megrendelt tételek teljes munkafolyamatának lebonyolítása a gyártásba adástól a lezárásig,
- Szállítólevelek, számlák készítése,
- Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal,
- Egyéb irodai adminisztratív feladatok - készletkezelés, postázás, stb.

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Nyugodt, kiegyensúlyozott, határozott, dinamikus személyiség,
- Jókedvű, lelkes, pozitív szemlélet, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
- Min. középfokú végzettség,
- 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
- Megbízható számítógép felhasználói ismeret (Word, Excel),
- Jó szervezőkészség,
- Alapfokú angol vagy német nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Műszaki beállítottság,
- Jogosítvány.

Munkarend:
- teljes munkaidős

Amit kínálunk:
- Önálló, felelősségteljes munkavégzést igénylő feladatkör,
- Betanítás,
- Stabil, hosszú távú munkahely,
- Európai színvonalú, igényes munkakörnyezet,
- Bejárási támogatás (teljes útiköltség),
- Fiatalos, lelkes csapat, családias környezet.

Fényképes szakmai önéletrajzát az HR@torokgep.hu címünkre várjuk.